Žij naplno každou sekundu!
Ahoj, prosím, pokud můj blog navštívíš, zanech koomentář, moc mě to potěší.

Červen 2011

Bill Kaulitz má vousy!

30. června 2011 v 16:10 | Megan |  Bill Kaulitz
Ahoj všichni! Představte si to! Bill Kaulitz má vousy! A vypadá šíleně. A navíc má nový piercins ve rtu. Hrůza. Měl by si vyndat ten piercing ve rtu a v nose, oholit vousy a trocu poupravit vlasy, pak by to bylo fajn. Tohle rozhodně není Bill kterého znám! Bill, kterého většina fanynek zná už nejspíš neexistuje. Měl by si ty vousy oholit, neboť ztratil to tajemné kouzlo, které v něm bylo. Škoda, snad bude jako dřív.


Udělej si prázdninový deník!

23. června 2011 v 19:43 | Megan
Ahoj nebavilo by tě prázdninové fotoalbum? A nebo bavilo, ale chceš mít ještě něco navrh? Tak tu pro tebe mám jeden super tip! Udělej si prázdninový deník. Kup si v papírnictví nějaký sešit nebo blok a ten si vyzdob jak budeš chtít. Zapisuj si tam o prázdninách každý den co jsi ten den zažila, nebo si vždy napiš něco a pod to nakresli obrázek, to je jen na tobě. Doufám, že se ti můj tip na prázdninový deník líbil a přeji krásné prázdniny.

Udělej si prázdninové fotoalbum!

23. června 2011 v 19:39 Holiday
Ahoj, určitě jedete přes prázdniny někam na dovolenou, do si takhle udělat prázdninové fotoalbum? Zajdi klidně hned zítra do papírnictví a tam si kup album, které se ti bude líbit, klidně si kup jen jednobarevné album a potom si ho vyzdob jak se ti bude chtít. To záleží už jen na tobě. Dávej si do něj fotky z prázdnin. Z dovolené, s rodinou, s kámoškou a další a další. Uvidíš, že až bude zima a mokro a ty nebudeš mít co dělat, tak že se do takového alba ráda koukneš.

Seznam na prázdniny

23. června 2011 v 19:39 | Megan |  Holiday
Ahoj, určitě se všichni těšíte na prázdniny, já osobně teda hodně. Dávám vám sem pár tipů co určitě nezapomenout na dovčču, ať už jedete chodit po horách nebo se slunit k moři. Dám vám sem i tipy na tábor.

K MOŘI:
Oblečení
Boty - hlavně si nezapomeň žabky a boty na vysokém podpatku(na večeři se vždy hodí)
Šminky
Šperky - kromě klasiky si nasbírej a nakup hodně barevních, různě tlustých, tenkých, velkých, malých náramků. Na pláži tě s nimy nikdo nepřehlédne.
Sluneční brýle
Higienu
Opalovací krém
Věci do vlasů
Klobouk
Knihu
Blok
Penál
Časopisy
Plyšáka
Mobil
Dopisní sadu - co třeba poslat své nejlepší kámošce dopis?
Deku
Ručník
Osušku
Doplňky
Plážovou tašku
Šnorchl
Potápěčské brýle - pokud je nemáš stačí normální brýle pod vodu
Foťák
a další věci, přemýšlej co tam budeš dělat a co u toho budeš potřebovat a podle toho tě napadne další spousta věcí.

NA HORY:
Oblečení
Boty - hlavně sandále a tenisky, můžeš si vzít i třeba lodičky na večeře (pokud bydlíte v hotelu)
Šminky - nalíčit se na večeři není špatné (pokud bydlíte v hotelu)
Šperky - na večeři se vždy hodí (pokud bydlíte v hotelu)
Sluneční brýle
Higienu
Opalovací krém
Klobouk
Knihu
Blok
Penál
Plyšáka
Mobil
Dopisní sadu - co třeba poslat svě nej kámošce dopis?
Doplňky - na večeři se vždy hodí (pokud bydlíte v hotelu)
Dalekohled
Lupu
Batoh nebo tašku na výlety
Repelent
Lahev na pití
Foťák
Mapu místa kam jedete

NA TÁBOR:
Oblečení
Boty - hlavně sandále a tenisky
Sluneční brýle
Higienu
Opalovací krém
Klobouk
Knihu
Blok
Penál
Plyšákka
Batoh nebo tašku na výlety
Repelent
Lahev na pití
Peníze
Osušku
Ručník

Tak, doufám, že malý seznam můj věcí vám trochu pomohl rozšířit ten váš. Užijte si prázdniny a doufám že si o prázdninách najdu čas sem něco napsat.

Gustav Schäfer

23. června 2011 v 19:38 | Megan |  Gustav Schäfer
Gustav Schäfer se narodil v roce 1988 v Magdeburgu. Ve skupině Tokio Hotel hraje na bicí s čímž začal již ve svých pěti letech. Gustav je "šašek skupiny", ale zároveň nejvíc přemýšlí. Navštěvuje gymnázium a jeho poznávacím znamením jsou kšiltovky. Mezi jeho záliby patří kromě hudby např. jízda na kole.

Povoláník: Bubeník
Věk: 22 let
Datum narození: 8. 9. 1988
Místo narození: Magdeburg, Německo
Znamení: Panna
Výška: 170 cm

Georg Listing

23. června 2011 v 14:19 | Megan |  Georg Listing
Georg Listing se narodil roku 1987 v německém Halle. Od roku 2001 je členem skupiny Tokio Hotel, ve které hraje na baskytaru (učil se na ni hrát v hudební škole). Georg nejraději nosí trička takových skupin, jakými jsou Guns N´Roses. Mezi jeho záliby patří kromě hudby také tanec. Georg je rebelský a odvážný, ale zároveň také velmi milý a otevřený.

Povolání: Baskytarista
Datum Narození: 31. 3. 1987
Místo narození: Halle, Německo
Znamení: Beran
Výška: 178 cm
Věk: 23

Tom Kaulitz

23. června 2011 v 14:12 | Megan |  Tom Kaulitz
Tom Kaulitz se narodil roku 1989 v Lipsku a je kytaristou skupiny Tokio Hotel. Má o deset minut mladší dvojče Billa, který je zároveň zpěvákem a vůdčí osobností Tokio Hotel. Na kytaru hraje již od svých devíti let a největší strach má z hádek s Billem, protože je nejdůležitějším člověkem v jeho životě. Tom hraje na kytaru již od svých devíti let. Ve škole má rád etiku a sociologii, naopak nesnáší matematiku a fyziku. Jeho poznávací znamení jsou piercing na levé straně rtu a dredy. Mezi jeho zálibi patří graffiti, holky a pařby.

Povolání: Kytarista
Datum narození: 1. 9. 1989
Znamení: Panna
Výška: 182 cm
Misto narození: Lipsko, Německo
Sourozenci : Bill Kaulitz
Věk: 21 let

Bill Kaulitz

23. června 2011 v 14:11 | Megan |  Bill Kaulitz
Bill Kaulitz se narodil v Lipsku. Je vůdčí osobností skupiny Tokio Hotel a má o deset minut starší dvojče Toma, který hraje ve skupině na elektrickou kytaru. Bill žije se svojí matkou Simone a nevlastním otcem Gordonem Trümprem v Loitsche, kousek od hlavního města Saska-Anhaltska - Magdeburgu, ale je stále se skupinou na cestách. Navštěvoval gymnázium Kurfürst Joachim Friedrich Gymnasium, ale v současné době má Bill společně s Tomem maturitu za sebou. Z předmětu měl rád němčinu a výtvarnou výchovu, naopak nesnášel fyziku, matematiku a tělesnou výchovu. Jeho poznávacím znamením jsou(většinou černě,nebo kombinace bíločerně) nalakované nehty, piercing v jazyku a obočí, tetování na šíji (logo skupiny),na břiše (hvězdu) , na levém předloktí (nápis freiheit 89)a na pravím boku "Nikdy nepřestaneme křičet,vracíme se ke kořenům"(německy).

Povolání: Zpěvák, skladatel
Věk: 21
Datum narození: 1. 9. 1989
Místo narození: lipsko, Německo
Sourozenci: Tom Kaulitz
Znamení: Panna
Výška: 188 cm
Motto: Lie Deb Sekunde

Tokio Hotel

23. června 2011 v 14:10 | Megan |  Tokio Hotel
Tokio Hotel je německá pop-rocková kapela, oblíbená zejména mezi teenagery, ale i mezi staršími. Skládá se ze 4 členů - Bill Kaulitz (Zpěv), Tom Kaulitz (Kytara), Georg Listing (Baskytara) a Gustav Schäfer (Bicí). Když je potřeba tak Tom hraje na piano nebo Gustav na klávesy. Skupina se dříve jmenovala Devilish, ale po vydání jejich 1. alba Schrei se přejmenovala na Tokio Hotel.

VZNIK
Bill a Tom hráli v jednom německém klubu kde potkali Gustava a George, z hudby Toma a Billa bylo slyšet, že potřebují více nástrojů a tak skusili hrát společně s Gustavem a Georgem. Když zjistili že jim to spolu jde, tak založili skupinu Devilish a později se přejmenovali na Tokio Hotel
Význam jmína Tokio Hotel:
Tokio - město, které bylo neustále živé a plné energie, jako kapela a také bylo pro ně tajemné a neznámé a taky pro ně byla neznámá budoucnost kapely, tak proto Tokio
Hotel - protože často cestovali za koncertami a za akcemi a tak nebyli skoro vůbec doma a bydleli pořád někde v nějakém hotelu, tak proto hotel.