Žij naplno každou sekundu!
Ahoj, prosím, pokud můj blog navštívíš, zanech koomentář, moc mě to potěší.

Červenec 2011

Lady Gaga

1. července 2011 v 11:41 | Megan |  Lady Gaga
Lady Gaga je americká zppěvačka, skladatelka a textařka. Mimo zpívání umí i dobře hrát na klavír. Narodila se v New Yorku, ale je italského původu. Jako mladá holka byla hodně divoká tanečnice. Musela jí zastavit ochranka, když tančila na stole v nóbl restauraci. Má spoustu sebevědomí a upozorňuje na sebe svými extravagantními kostými, ať už jde o obyčejné bikiny, nebo šaty z masa. Přadstavuje se jako "Gaga."

Jméno: Stefani Joanne Angelina Germanotta
Věk: 25
Datum narození: 23.3.1886
Místo narození: Yonkers, New York, USA
Znamení: Beran
Výška: 155
Barva vlasů: Nevím, nosí paruky
Barva očí: asi Hnědá

Jméno Lady Gaga vznikklo, když jí její kamarád posílal smsku s názvem písničky od kapely Queen - Radio Ga Ga a slovo radio se změnilo na Lady a tak jí došlo Lady Ga Ga. Jméno se jí zalíbilo a tak se tak pojmenovala.

Rakousko

1. července 2011 v 11:27 | Megan |  Me and my diary
Ahoj, právě sedím v Rakousku..... Dojeli jsme dnes ráno kolem osmé, naši kamarádí ti už byli. Jsem tu se svou rodinou. Z domova jsme vyráželi ve třičtvrtě na čtyři ráno a šla jsem spát o půlnoci, ale zázrakem moc unavená nejsem. Doufám že i vy si během prázdnin vyjedete na nějakou dovolenou do přírody. Teď se chystáme na oběd, a potom se půjdem projít do zdejší vesničky. Už se docela těším, že to tu poznám. Je tu úžasná recepce, kde mají super obchod s hadříkama a maj tam super rockové náhrdelníky a jelikož je můj styl oblečení rock, tak přemýšlím, že si jeden koupím, ale asi bude drahý.