Žij naplno každou sekundu!
Ahoj, prosím, pokud můj blog navštívíš, zanech koomentář, moc mě to potěší.

Leden 2012

New blog

21. ledna 2012 v 13:03 | Megan |  Me and my diary
Ahoj, budu tady ončit, stěhuju se na jiný blog: http://x-megansworld-x.blogspot.com/ Tak prosím mrkněte a zanechte komentík. Tenhle blog smažu během několika měsíců asi.

Prosím, navštivte můj nový blog a zanechte komentík. Díky.

Tak ahoj...vaše Megan

My Diary

20. ledna 2012 v 17:52 | Megan |  Me and my diary
Cius!
Tak jsem zase zde. Už dlouhou dobu jsem nic nenapsala, moc se omlouvám! Měla jsem toho moc ve škole. Fakt to byl docela humus. Psali jsme samé písemky a písemky,

Přemýšlela jsem o tom, že bych se koukla na nějaké japonské kapely. Žádnou neznám, čím dál tím víc se o tom lidé baví a já je nikdy neslyšela. Takže, jestli nějakou dobrou znáte(klidně i zpěvačku nebo zpěváka), tak pište do komentíků.

Včera jsem byla u kadeřnice a mám nový sestřih vlasů. Je super. Fakt se mi moc líbí. Nikdo sice moc nepoznal změnu, ale já ano. Vypadám podle mě úplně jinak. A jsem i hezčí. Konečně jsem začala mít ráda své vlasy. Možná si je nechám ještě trochu zkrátit.

Twilight - Book

14. ledna 2012 v 11:13 | Megan |  Books&Movies
Tak a jsem tu s prvním příspěvkem téhle rubriky. I když tuto knihu mnoho z vás četlo, i tak znám lidi, kteří ne a proto jsem se rozhodla jí sem dát. Budu mluvit jen o prvním dílu, čili o Stmívání.

Tato knížka patří mezi moje oblíbené. Vypráví o dívce jménem Bella, která se přestěhuje do nejmokřejšího města ve státech - do městečka Forks i když déšť nesnáší. Odstěhuje se tam proto, protože její máma si najde nového manžela a chce s ním cestovat, protože hraje v besketbalovém týmu(ten manžel) a Bella nechce cestovat a tak se rozhodne, že bude žít chvíli se svým tátou - policejním náčelníkem ve Forks. Koho by ale nepadllo, jaké dobrodružství Bellu ve Forks čeká. Ve škole potká velmi zvláštní rodinu, Cullenovi. Jsou bledí jako stěna a opravdu divní. S nikým se moc nebaví. Bella pomalu objevuje jejich tajmství a mezitím se do jednoho Cullena(Edwarda) zamilovává. Odhalí Bella celé jejich tajemství? Opětuje Edward Bellinu lásku? Běž si to přečíst ;))

Books&Movies

13. ledna 2012 v 19:00 Me and my diary
Hallo! Jak se máte? Promiňte, že jsem tenhle týden nenapsala žádný článek, jen v pondělí, ale neměla jsem čas. Měli jsme ve škole spoustu úkolů a testů. Tak teď o víkednu a příští týden to snad bude lepší.

Co se týče blogu, tak plánuju novou rubriku - bude se jmenovat Books&Movies. Budou v ní typy na knihy a filmy, vždy bude uveden film, o čem je - jakoby "navezení" do toho filmu a jak je dobrý. Chcete tu rubriku nebo vám připadá zbytečná? Pište do komentů prosím :).

Tipy na zimu

13. ledna 2012 v 18:33 | Megan |  For Girls
Ahoj, nudíš se a nemáš co dělat? Tak tady, je pár rad, aby se ti to nikdy nestávalo :D.

1. Přečti si nějakou knížku nebo časopis, hodí se to i když jsi stresovaná, bezvadně tě to uvolní.

Tipy: Knihy - Stmívání - můžu doporučit, pokud jsi to ještšě nečetla, tak se do toho dej :)
- Upíří deníky - taky super knížka, podobná stímvání
- Označená - (Škola noci - tak se jmenuje celá sága)
- Ve tvém pokoji - název sice divný, ale kniha dobrá
- Bezchybná - ze stejné edice jako Ve tvém pokoji, celá edice se jmenuje NO BOYZZZ
Časopisy - Top dívka - fotoromán, krása, plakáty, celebrity, móda, kluci, horoskop
- Bravo - Celebrity, trapasy, láska, fotoromán, horoskop
- Bravo Girl! - Krása, celebrity, láska, móda, kluci, fotoromán, plakáty, horoskop
- Popcorn - Celebrity, láska, plakáty
2. Horká koupel tě určitě zbaví stresu.

Tipy: - Pusť si hudbu - ale nějakou klidnou :).
- Můžeš si u toho číst
- Měj vodu dostatečně teplou, ale ne horkou!
- Připrav si pití, pokud bude koupel teplá, tak budeš mít pravděpodobně žízeň.
- V Body Basic nebo v Horoskopu prodávají úžasné věci do koupele - mrkni se tam :).

3. Psaní písniček, deníčků a příběhů je skvělé! U příběhů můžeš upustit fantazii, u písniček můžeš vypsat pocity, a deníčku se můžeš svěřit s každým tajemstvím! Tak se do toho dej :)! - Možná sem brzy dám článek, jak si deníček vyrobit :))).

4. Zimní procházka - škoda, že není sníh, ale co můžeme dělat. Tak jdi ven, provětrej se, zbaví tě to stresu a můžeš přemýšlet :)).

5. Hudba - Snad ta nejlepší vě na světě! Pusť si své obllíbené album a tancuj! Můžeš se i naučit nějakou sestavu ;).

Tak, doufám, že vám moje tipy pomohly ;).

Bill Kaulitz ?!

9. ledna 2012 v 18:43 | Megan |  Bill Kaulitz
Ahoj, tak to je HRŮZA. Je to strašný. BILL KAULITZ M8 NOV0 TATTOO A PIERCING!!!!! Má na levé ruce vytetovaný čas svého narození - 06:30. A Tom také - 06:20! A navíc - to není zdaleka vše! Bill i Tom mají nový piercing. Každý ho má ve rtu - tam kde ho měl Tom dříve, má ho přepíchnutý. A pak prý budou mít nový styl oblečení a i hudby! A ještě to není vše!! Billovi se prý líbila nějaká holka na nějaké párty. Její fotka - na BTK aplikaci byla její fotka. Teda aslespoň prý. Vše ohledně toho nového stylu a kolem té holky nevím jistě, takže pokud to bude špatná informace, tak...

Bill se mi nelíbí. Mám ráda staré Tokio Hotel. A vždy mít budu. Už to ve mně zůstane na vdy, teda alespoň doufám. Ale teď je to hrůza. Bill vypadá hrozně. Fakt strašně. Ale dřív, byl nejkrásnější člověk na planetě...

Co si o tom myslíte vy?

P.S.: Jen si nemyslete, že přestávám být fanynka Tokio Hotel. Ale Tokio Hotel fanoušky ztrácí.

Objem vlasů

8. ledna 2012 v 15:41 | Megan |  For Girls
Ahoj, tak jsem zde s dalším článkem. Tentokrát se bude týkat objemu tvých vlasů. Snad každá holka touží po tom, mít velký objem vlasů a tady mám pár rad, jak k tomu dojít.

1. Vlasový pudr: mamka mi ho nedávno koupila a já na něj dočista zapoměla - až do teď. Před chvilkou jsem si ho dala na hlavu, protože jsem ho chtěla vyzkoušet a opravdu - okamžitě jsem měla velký objem. Pokud opravdu toužíš po mega objemu tak vřele doporučuji. Je zde akorát jedno velké mínus - skoro uplně se ztratí lesk tvých vlasů - dost velká nevýhoda, ale pokud chceš lesk alespoň maličko obnovit, tak mě napadá jen jedna možnost - natři si přes pudr trochu stylingového krému. Bezvadně zachová objem a navíc maličko zjemní vlasy.

2. Stylingový krém - po vlasovém pudru je to asi nejlepší možnost, pokud si nechceš vlasy zničit. Natři si do rukou krém a opatrně ho natři na povrch vlasů. Potom vjížděj prsty do vlasů proti směru jejich růstu, dokud se ti trochu nezvětší objem. Hotovo! :D

3. Tupírování. Tento způsob je ze všech nejefektnější, ale velmi škodí tvým vlasům. Já osobně jsem ho nikdy nepoužila, vlastně jen jednou mi to udělali v kadeřnictví, jen malinko mi zatupírovali do vlasů ofinu, bylo to kvůli jedné akci. Ale jinak jsem si nikdy vlasy netupírovala.

To je asi vše, tak doufám, že vám mé rady alespoň maličko pomohly.

Vaše Megan :))

BTK

7. ledna 2012 v 21:25 | Megan |  Tokio Hotel
Ahoj, tak jsem zde s dalším článkem. Tentokrát se bude týkat aplikace BTK (Bill & Tom Twins). Máte ji? Jaká je? Já bych si ji moc ráda pořídila. Konečně je u Tokio Hotelu zase něco nového jako myslím velká novinka. Doufám, že s tou aplikací budou úspěšní a doufám, že bude dostupná i na iTunes. Bylo by to fakt supr. No alespoň teda řikají, že pracují na tom, aby byla přístupná i na iTunes. Tak se těším. :))

Týrání zvířat :(

7. ledna 2012 v 16:09 | Megan |  Me and my diary
Ahoj, rozhodla jsem se sem dát článek o tomhle tématu.Spoustu lidí na světě zabíjí bezdůvodně zvířata a nebo je týrá. Největší tyrani zvířat jsou teenageři. Jasně je mi jasné, že pokud jsi teenager a čteš si tento článek, tak si říkáš: "My?! Teenageři a týrat zvířata?" Ale bohužel to tak opravdu je. Viděla jsem třeba ideo, kde náctiletá holka dala na křečka skleněnou desku a sedla si na ni. Fakt hrůza. Já takovou holku potkat tak jí zbiju do modra. Fakt strašný. Ale jsou i různé organizace, které bojují za práva zvířat, třeba PETA. Ta je super. Jak můžeš pomoci ty?

1. Pokud je v blízkosti tvého bydliště útulek, tak mu pomáhej. Nos tam jídlo pro zvířátka a nebo můžeš přispívat i peněžně.

2. Nekupuj si moc věcí z kůže. Pokud máš doma třeba jen 1 nebo 2 věci tak to je ještě ok, ale pokud je z kůže celý tvůj šatník, tak to už je celkem průšvih. Skvěle vypadá i koženka - umělá kůže. Mám nějaké věci z koženky a na první pohled bych řekla, že je to pravá kůže. Doma mám nějaké boty a šperky z kůže a jedny rukavice. Z bot se těším až vyrostu a nebudu je muset nosit, šperky už nekupuju a rukavice si nechám, to nějak přežiju. Ale teď z pravé kůže už nic nekupuju. Jediné cobych v budoucnu chtěla z kůže mít tak jsou kozačky a ty jedny rukavice, toť vše, NIC VÍC.

3. Někteří lidé jsou kvůli zvířatům vegetariáni. Ale to není správné. Maso potřebuješ ke svému vývoji. Je moc důležité. Já jím maso 5x do týdne a dva dny nejím maso vůbec. Až budu dospělá, tak bych chtěla jíst maso jen 4x do týdne. Dospělému člověku to prý stačí.

4. Když uvidíš na ulici opuštěné zvíře, pomoz mu. Dej mu najíst napít a pokud si ho můžeš nechat(pokud ti to rodiče dovolí) tak tím lépe a pokud ne, tak ho dej do útulku. Uděláš tím dobrý skutek a je to opravdu skvělé, zachránit život zvířeti. Pokud jsi někdy něco takového udělala, napiš do komentářů. Čtení těchto příběhů mě moc baví!

Tak doufám, že vám moje tipy trochu pomohly. Snad vám k něčemu budou :). Jo, ještě bych vám chtěla dát odkaz na jednu fajn stránku: http://www.karaoketexty.cz/ Najdete tam texty, videa i karaoke všecch svých oblíbených písniček! Je to fajn stránka :D

Změna

6. ledna 2012 v 21:37 | Megan |  Bill Kaulitz
Ahoj, co říkáte na Billou změnu? Podle mě je to hrozné, ale co sem se dozvěděla v Bravu a v popcornu tak tam se jim to líbí, ale akorát Top Dívka je v reálu a okomentovala to nekladně. Je to hrůza. Ať otevře oči SAKRA! Blond vlasy....a účes: Hrůza. 2 nové piercongy: Už přeplácané. Tatto nové zatím snad ne. Ale už by jich také bylo dost. Fakt humus a ten styl oblečení radši ani nekomentuju..

No a dále....nové album, no, nevim......A eště ten film lupiči....no na ten se docela těšim :D.

Co vy? Co si myslíte o Billově změně?

SB

2. ledna 2012 v 13:56 | Megan |  Me and my diary
Ahoj, chceš být SB?

Do komentářů napiš:

1) Přezdívku
2) Odkaz na svůj blog

Podmínky: 1. Komentuj články(nemusíš všechny, ale aspoň pár(1 komentář za týden stačí)).
2. 2x týdně navštivuj můj blog :).