Žij naplno každou sekundu!
Ahoj, prosím, pokud můj blog navštívíš, zanech koomentář, moc mě to potěší.

Objem vlasů

8. ledna 2012 v 15:41 | Megan |  For Girls
Ahoj, tak jsem zde s dalším článkem. Tentokrát se bude týkat objemu tvých vlasů. Snad každá holka touží po tom, mít velký objem vlasů a tady mám pár rad, jak k tomu dojít.

1. Vlasový pudr: mamka mi ho nedávno koupila a já na něj dočista zapoměla - až do teď. Před chvilkou jsem si ho dala na hlavu, protože jsem ho chtěla vyzkoušet a opravdu - okamžitě jsem měla velký objem. Pokud opravdu toužíš po mega objemu tak vřele doporučuji. Je zde akorát jedno velké mínus - skoro uplně se ztratí lesk tvých vlasů - dost velká nevýhoda, ale pokud chceš lesk alespoň maličko obnovit, tak mě napadá jen jedna možnost - natři si přes pudr trochu stylingového krému. Bezvadně zachová objem a navíc maličko zjemní vlasy.

2. Stylingový krém - po vlasovém pudru je to asi nejlepší možnost, pokud si nechceš vlasy zničit. Natři si do rukou krém a opatrně ho natři na povrch vlasů. Potom vjížděj prsty do vlasů proti směru jejich růstu, dokud se ti trochu nezvětší objem. Hotovo! :D

3. Tupírování. Tento způsob je ze všech nejefektnější, ale velmi škodí tvým vlasům. Já osobně jsem ho nikdy nepoužila, vlastně jen jednou mi to udělali v kadeřnictví, jen malinko mi zatupírovali do vlasů ofinu, bylo to kvůli jedné akci. Ale jinak jsem si nikdy vlasy netupírovala.

To je asi vše, tak doufám, že vám mé rady alespoň maličko pomohly.

Vaše Megan :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama